İçindekiler

 

Farmasi rimel, Farmasi’nin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu günde bu yana pek çok makyaj ve güzellik malzemesini müşterilerinin beğenisine sunan Farmasi, rimelleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Kadınların kendilerini çok daha güzel hissetmesi için rimellere ihtiyaç duyulduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Özellikle göz makyajını ve bakışları önemseyen kadınlar, birbirinden farklı özelliklere sahip olan çeşitli rimeller sayesinde çok şık bir göz makyajı yapabilir ve etkileyici bakışlara sahip olabilirler. Bu doğrultuda Farmasi, birbirinde şık ve profesyonel pek çok rimel çeşidini üretip müşterileri ile buluşturmaktadır. Ancak Farmasi rimel çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyaçlarınıza yönelik rimellere sahip olabilirsiniz.

farmasi rimel
farmasi rimel

Farmasi Rimelleri Arasından Tercih Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maskara olarak da isimlendirilen rimeller, göz makyajının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Kirpikleri çok daha hacimli ve kıvrık gösteren rimeller ile etkileyici bakışlara sahip olmak mümkündür. Bu doğrultuda aşağıda yer alan noktalara dikkat ederek kendiniz için en uygun rimele sahip olabilirsiniz.

 • Öncelikle kirpik yapınızı iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Kirpikleriniz çok uzunsa kirpiklerinizi daha da fazla uzatmaya gerek yoktur. Bunun yerine hacimli ve kıvrık gösteren rimeller tercih edebilirsiniz. Bunun dışında kirpikleriniz çok kıvrık ise uzun ve hacimli gösteren rimelleri tercih ederek etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.
 • Rimel tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta rimel topaklanıp topaklanmadığıdır. Hiç kimse kirpiklerinde bir fazlalık gibi duran rimelleri tercih etmek istemez. Bunun için de topaklanma yapmayan çok daha sıvı bir yapıya sahip olan rimelleri tercih etmek isterler. Bu doğrultuda siz de söz konusu topaklanmalara dikkat etmeli ve ona göre rimel sahibi olmalısınız.
 • Rimel tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta rimel fırçasının yapısıdır. Yukarıda bahsedilen kirpik şekli dikkate alınarak birden fazla özelliğe sahip olan rimel fırçaları arasında tercih yapabilirsiniz. Rimel fırçaları bir rimeli tercih ederken oldukça kritik bir rol oynamaktadır.
 • Rimel tercihi yaparken rimelin kolay temizlenebilir olduğuna da dikkat etmelisiniz. Göz makyajı, makyaj temizlerken en çok zorlanılan kısımdır. Bu nedenle rimelinizin makyaj temizleme bazları ile kolayca temizlenebilir olduğundan emin olmanızda fayda vardır.
 • Rimel tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise rimelin dayanıklı olmasıdır. Rimeller, makyajın en fazla akan kısmını oluşturmaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarında gözde bir türlü sabitlenmeye rimeller makyajınızın mahvolmasına neden olabilmektedir.
 • Rimel tercihi yaparken son olarak dikkat etmeniz gereken rimelin rengidir. Günümüzde mavi, yeşil ve kahverengi gibi renklerde pek çok rimel bulunmaktadır. Rimellerin genellikle siyah olduğunu göz önüne alıp rengine dikkat etmeden bir rimel tercih etmemeniz çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Farmasi’nin birden fazla rimel çeşidi bulunmaktadır. Peki, bu çeşitler nelerdir?

farmasi rimel
farmasi rimel

Farmasi Rimel Çeşitleri

Farmasi’de pek çok özelliğe sahip rimel bulunmaktadır. Bu rimelleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Farmasi 3D effect maskara
 • Farmasi deep black maskara
 • Farmasi extreme curl maskara
 • Farmasi optimal style maskara
 • Farmasi star look maskara
 • Farmasi zen maskara

Siz de yukarıda bahsedilen kriterleri göz önüne alarak Farmasi’nin bu eşsiz rimellerinde birine sahip olabilirsiniz.

Farmasi Rimellerine Nasıl Ulaşabilirim?

Farmasi pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen oldukça başarılı bir kozmetik firmasıdır. Bu doğrultuda Farmasi ürünlerine de çok yoğun bir talep bulunmaktadır. Yoğun bir talep gören ürünlerden bir tanesi de Farmasi rimelleridir. Pek çok özelliğe sahip olan Farmasi rimellerinden kendiniz için en uygun olanı tercih ederek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Farmasi danışmanları ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve Farmasi’nin indirimli rimellerinden faydalanabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir