İçindekiler

Üye Olmak İstiyorum *** Yeni Üyelik ve Sipariş İçin Geçerlidir.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? *(gerekli)

  FARMASİ ÜYELİK ŞARTI VE AVANTAJLARI

  Farmasi’ye üye olmak istiyorsunuz, fakat Farmasi Üyelik hakkında aklınızda onlarca soru işareti mi var? Gelin Öyleyse aklınızdaki tüm sorulara cevap bulalım.

  Farmasinin birbirinden harika o güzel ürünlerinin methini duydunuz ya da bizzat kendiniz kullanıp memnun kaldınız ve artık kendi ürünlerinizi kendiniz almak istiyorsunuz. Öncelikle sizi tebrik ediyorum. Üye olduğunuzda ihtiyacınız olan ürünlere %30 ile %40 arasında indirimlerle sahip olacaksınız. Üstelik aldığınız ürünleri katalog satış fiyatından etrafınızdaki kişilere satarsanız da %30 ile %40 arasında satış karı elde edeceksiniz. Farmasinin tüm fırsatlarından yararlanabilmeniz için sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.

  Farmasi Kayıt veya Farmasiye Üye Olurken Ücret Ödeyecekmiyim

  Evet gelelim aklınızdaki bir numaralı soruya. “Farmasi kayıt veya Üye olunca her hangi bir ücret ödeyecek miyim?” İşte bu sorunuzun cevabı; Yeni üyelerimizden hiç bir ücret alınmaz.

  Almış olduğunuz ürünlerin ödemesi için size Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı ile ödeme imkânı sunulur. Ödemenizi ne şekilde yaparsanız yapın, şirkete peşin ödeme yapmış olursunuz.

  Kapıda Ödeme seçeneği ile ödeme yapacak olursanız sepetinize 4,99 TL kapıda ödeme ücreti yansıtılır.

  Farmasi üyelik | farmasi kayıt | farmasi üyelik avantajları

  Farmasi Kazanç Planı ve Daha Fazlası İçin İlgili Yazımızı Okuyabilirsiniz.

  Farmasi üyelik | farmasi kayıt | farmasi üyelik avantajları | Farmasi doğal ürünleri keşfet

  Farmasi Üyelik Detayları ve Sipariş Devamı..

  Alışverişinizi tamamladınız ve sepet tutarınız 110 tl puan altında veya 110 tl puana eşit ise 10,99 tl, 111 tl puan ve 300 tl puan arasında ise 1,99 tl kargo ücreti ödersiniz. 301 tl puan üzeri siparişlerinizde ise kargo ücretsizdir. Hafta sonları ve bazı özel günlerde yapılan 90 TL puan üzeri kargo ücretsiz kampanyası olduğu zamanlarda da siparişinizi kargo ücreti ödemeden alabilirsiniz.

  Hemen hemen her haftasonu ve özel günlerde şirketimiz kargo indirimi yapar ve 90 TL puan üzeri kargo ücretsiz olur.

  Farmasi’ye üyeliğinizi açtıktan sonraki ilk 2 ay içerisinde ürün alışverişi yapıp üyeliğinizi aktif hale getirmelisiniz. Aksi takdirde üyeliğiniz 2. Ayın sonunda düşecektir. Farmasi üyeliğiniz aktif olduktan sonra 6 ay sipariş vermeme hakkınız vardır. Her ay sipariş verme, kota doldurma, alt yada üst limit zorunluluğunuz yoktur.

  Farmasi Üyesi Ne Kadar Kazanır ? Nasıl Kazanır ?

  Kataloğumuz Kozmetik Bölümü ve Dr. Cevdet Tuna Bölümü olmak üzere iki kısımdan oluşur. Kataloğun kozmetik tarafındaki ürünlere %30, Dr. Cevdet Tuna tarafındaki ürünlere ise %40 indirimlerle sahip olabilirsiniz. Alışverişlerimizde aldığımız ürünlerden puanlar biriktiririz ve Farmasi’de 1 TL=1 TL Puandır.

  Farmasi Üyelik oluşturan Yeni üyelerimize özel Başlangıç Paketimiz vardır ve bu paketi sadece ilk siparişinizde alabilirsiniz. Başlangıç paketini aldığınızda yukarıda bahsetmiş olduğumuz; Sistem Destek Bedeli, Kapıda Ödeme, Kargo ve Katalog Ücretlerini ödemezsiniz. Üstelik bu paket ile birlikte 8 adet normal boy ürüne, 5 adet numune ürüne, 1 adet parfüm tester ve 2 adet kataloğa sahip olursunuz. Farmasiye üye olarak hem kendi ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz hemde satış yaparak gelir elde edebilirsiniz.

  Farmasi Kazanç Planı | Farmasi üyelik avantajları ve detayları

  Farmasi Üyelik ve Başlangıç Paketi

  Başlangıç Paketi ayrıca pirim değerlidir. Yani TL puan kazandırır.

  Alışverişinizi yaparken Başlangıç Paketi ve almış olduğunuz diğer ürünlerden kazandığınız puan toplam 180 puan ise Hoşgeldin Adım Hediyeleri kampanyamıza da katılabilir ve 1. Ay adım hediyelerinizi alabilirsiniz.

  Hoş geldin Adım Hediyelerimiz; birinci ay 2 adet, ikinci ay 2 adet ve üçüncü ay 3 adet ürün şeklinde size gönderilir. Her ayın başında adım hediye görselleri ilan edilir. Bu kampanyaya katılmak için 3 ay boyunca her ay 180 puan sipariş vermeniz yeterlidir. Hiçbir kampanyamıza katılma mecburiyeti yoktur. Tercih ve seçim siz değerli girişimcilerimize aittir.

  Farmasi üyelik ve farmasi başlangıç paketi

  Farmasi ye üye olarak bu arabalardan biri neden sizin olmasın

  Farmasi Üyelik İçin Son Adımlar

  Farmasi Üyelik işlemlerinden sonra ister Farmasi ürünlerini indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz,

  dilerseniz Farmasi ürün kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kendi alt ekibinizi oluşturarak oldukça yüksek paralar kazanabilirsiniz.

  Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları, emekliler, öğretmenler, doktorlar, mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes Farmasi Üyelik için başvurabilir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir