Farmasi, Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. Yani Farmasi 1950 yılında doğarak tüm insanlara kazanç kapısı olmuştur. Farmasi, 1985 yılında ise kozmetik alanına adım atmıştır. Sağlık sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe de başarılı bir çıkış yakalamıştır. 1995 yılında da bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. Dünya üzerinde 119 ülkeye ihracat yapan firma Farmasi markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Farmasi kozmetik kendi tesislerinde kozmetik ürünleri üretmektedir. Ayrıca, zincir mağaza ve marketler için Private Label çözümler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan firmanın dünya genelinde 350 binden fazla satış danışmanı vardır. Dünya genelinde sahip olduğu binlerce satış danışmanı ile karını yüksek tutan Farmasi’de danışmanların da kazanç sağladığı bir kazanç planı vardır Peki, nedir bu kazanç planı?

Farmasi Kazanç Planı

Farmasi‘ye kayıt olup kaydı uygun görülenler danışman sıfatı ile satış yapmaya başlar. Kendisi ve alt ekibi ile %6’ya kadar kazanç elde edebilen ve karı 1500 TL’den fazla olmayan danışmanlar satışlarını arttırarak sırasıyla lider, üst lider, yönetici, müdür, direktör, altın-müdür direktör, platin-müdür direktör, zümrüt-müdür direktör ve elmas-müdür direktör unvanlarını kazanabilir. Elmas-müdür direktör aşamasına gelindiğinde %22’ye varan kazanç elde edebilen bireyler her aşamada kendilerine belirlene kotaları doldurmak zorundadır. Kotaları aylık bazda yerine getiren ve satışlarını yüksek tutan kişiler kar oranı aldıkları gibi çeşitli hediyelerle ödüllendirilirler.

Farmasi Kazanç Planı İpuçları

Farmasi kazanç planı bireyler için bir ilişkiler ağı olarak da ifade edilebilir. Bu ağın güçlendirilmesi ve ağa dahil olan kimselerin de güçlü bir alt ağ oluşturması kazanç elde edilmesinin en önemli yöntemlerinden bir tanesidir. Bunun yanında ağa dahil edilen kimselerin doğru hedef kitle içinde olması da oldukça önemlidir. Farmasi ürünleri ile doğrudan ilgilenecek ve bu ürünleri tanıdıklarına kolay bir şekilde pazarlayacak alt ağlar sizi başarıya ulaştırır. Alt ağınıza aldığınız kişilerin sadece tanıdıklar ile değil iyi bir pazarlamacı veya sosyal medyayı iyi kullanan kişiler olması ile satış oranlarınızı arttırma şansı yakalayabilirsiniz.