Her insan güven duyabileceği bir ortamda çalışmak ister. Bir işe başlarken size sunulan ortam her zaman güvenilir olmalıdır. Her başlangıç önemlidir. Bu sebeple, Farmasi şirket olarak, ailesine katılan tüm danışmanlarına, güvenilir bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Doğrudan satış (çok katlı pazarlama) sisteminin lideri olmak.

Farmasi bugüne kadar iş hacmini ihracat odaklı yapıyordu; her geçen gün daha çok çeşitlilik gösteren ürünlerimiz ve ortaya çıkan farklılıklar  bu hacmin olumlu yönde değerlendirebileceği doğrudan satış sistemine dahil olmamıza yön verdi. Ürünlerimizin sadece bayan ürünleriyle sınırlı olmadığını, incelemeleriniz sonucunda erkek bakım, bebek bakım ve güneş bakım ürünleriyle donatıldığını göreceksiniz. Farmasi olarak ihracatta geniş bir pazara sahibiz.

Hedefimiz Doğrudan Satış sisteminin lideri olmaktır. Bugüne kadar istedik ve başardık bundan sonra da hep beraber isteyeceğiz ve başaracağız. Renkli kozmetik de ve kişisel bakım ürünlerinde vazgeçilmez olmak. Farmasi, ürünleri üzerinde titiz çalışmalar yaparak hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.