İçindekiler

Farmasi Haziran kataloğu; Farmasi markasının ürünlerini beğenen, sürekli kullanan ve yakından takip eden kişilerin oldukça dikkatini çeken bir katalogdur. Farmasi’nin 1952 yılından beri var olması ve 2003 yılından beri de kozmetik sektöründe hizmet vermesi oldukça güvenilir bir marka olmasının en temel nedenidir. Farmasi ürünleri, kullanan herkesin ilgisini çeken ve kullanan kişilerin memnun kaldığı ürünlerdir. Bu nedenle her ay yayınlanan yeni Farmasi kataloğu pek çok kişi heyecanlandırmaktadır. Haziran ayında da müşterilerine birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunan Farmasi, müşterilerine farklı kampanya ve indirimler sunuyor. Haziran ayı kampanya ve indirimlerinin yer aldığı bu kataloğu inceleyerek birbirinden kaliteli ürünleri anında sipariş verebilirsiniz.

Farmasi, babalar gününü de unutmayarak Stil Sahibi Babalara sloganı ile Charm EDP Erkek parfümünü %50 indirim ile müşterilerine sunuyor. Bunun dışında ise Bakım ve Karizmatik Babalara sloganı ile GauchoAfter Shave Balm ve Gaucho EDP Erkek Parfüm %50 indirim ile babalara hediye edilmek üzere bekliyor!

Farmasi Haziran Kataloğu Öne Çıkan Ürünler

Hepimizin bildiği gibi Haziran ayında babalar günü ve ülkemiz için çok önemli bir bayram bulunuyor. Yani Ramazan Bayramı. Yoğun ve ibadet içinde geçen bir aydan sonra kavuşulan bu bayrama özel Farmasi, birbirinden indirimli ürünleri müşterilerine sunuyor.  ‘Şeker Bayramı’na Özel Şeker Gibi Fırsatla’ sloganı ile hazırlanan bu katalog da ilk olarak karşımıza rengi ve kalıcılığı ile ön plana çıkan farklı renklerdeki rujlar çıkıyor. %50 indirimle Haziran kataloğundaki yerini alan Farmasi Mat Likit Ruj, bu bayram çok talep görecek. Mat Likit Rujdan sonra bayrama özel fiyatlar ile sunulan 4’lü bakım seti müşterilerini karşılıyor. Bu 4’lü bakım seti 200 TL puanlık alışverişlerde yalnızca 21.99 TL!

Farmasi Haziran Kataloğuna Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Farmasi Haziran kataloğunda bulunan bayrama ve babalara gününe özel çeşitli fırsat ve indirimlerden bahsettik. Eğer siz de babalar gününde babanıza Farmasi’nin kaliteli ürünlerinden hediye etmek ya da bayramda Farmasi ürünleri ile bakımlı gözükmek isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. Farmasi Haziran ayı kataloğunu inceleyerek beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir