Farmasi CC krem, Farmasi’nin en sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Peki, herkes tarafından yoğun bir şekilde kullanılan ve sevilen bu CC krem nedir? CC krem oldukça ince yapıya sahip olan ve ciltteki renk eşitsizliklerini kapatmak için kullan likit ten ürünlerinden bir tanesidir. CC krem bazen Color Correcting yani renk düzenleme anlamında kullanılırken kimi zamanda Complexion Correcting yani cilt dengeleme anlamında kullanılmaktadır. CC kremlerin en büyük avantajı ise diğer kapatıcılara göre çok daha hafif ve ince yapıda olmasıdır. Diğer kapatıcı ürünlerine göre ciltte ekstra bir tabaka görüntüsü yaratmadan kullanılan CC Kremlerin çok fazla renk skalası bulunmaktadır. Peki, Farmasi CC Kremin renk skalası nasıldır?

Farmasi CC Krem Renkleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Farmasi CC krem ürününde çok fazla renk seçeneği bulunmuyor. Yalnızca 2 renk seçeneği bulunan Farmasi CC krem buna rağmen kişiler tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Farmasi CC krem renk seçeneklerinden ilki Light to Medium yani Açıktan Ortaya. Bu renk tonu açık renkliler için oldukça uygun. Ancak ten renginizin beyaza yakın tonda açık renkli ise Farmasi CC Krem Light to Medium sizin için uygun olmayabilir.

Farmasi CC Krem renk seçeneklerinde ikincisi ise Farmasi CC Krem Medium to Dark yani Ortadan Koyuya. Bu renk seçeneği ise ten rengi daha koyu olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu renk cilt alt tonunuza uygun olması durumunda oldukça güzel bir görüntüye sahiptir.

Farmasi CC Krem Faydaları

  • Farmasi CC Krem, içerisinde bulundurduğu ışığı yansıtan pigmentler ile cilt tonlarındaki eşitsizlikleri ortadan kaldırıyor. Bu fayda, kişilerin Farmasi CC Kremi tercih etmelerindeki en büyük nedendir.
  • Farmasi CC Krem, ciltteki kızarıklıkları, lekeleri, sarılıkları gidererek ciltte aydınlık bir görüntü oluşturur.
  • Fondöten ve BB Kremlere göre çok daha hafif ve kullanışlı bir yapısı bulunur. Bu da kişilerin yüzlerinde bir kalıp gibi durmamasını sağlar. Hatta kişiler gün içerisinde yüzlerine bir kapatıcı olduğunun farkında bile olmayabilir.
  • Farmasi CC Kremin diğer en önemli özelliği ise güneşe karşı koruma etkisinin olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir