İçindekiler

Farmasi Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Farmasi üyelik ücreti ne kadar ya da Farmasi sistem destek bedeli ne kadar gibi sorular Farmasi’ye üye olmak isteyen kişilerin sıklıkla sorduğu ve cevap aradığı sorulardır. Ancak bu sorularınızın cevabını vermeden önce size biraz Farmasi markasından bahsetmek istiyoruz. Farmasi, Dr. Tuna tarafından kurulan ve 123 ülkeye ihracat yapan bir firmadır. Yerli bir firma olması Farmasi’yi rakiplerinden daha üst bir konuma taşımaktadır. Özellikle son zamanlarda yerli ürünlere olan talebin artması ile birlikte Farmasi’nin müşteri kitlesinde de bir artış gözlemleyebilmek mümkündür. Bu avantajlarının dışında Farmasi; hem müşterilerine hem de iş ortaklarına çok büyük avantajları sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat listesi ile müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen Farmasi ailesine katılmak istemez misiniz? Elbette isterim dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer siz de Farmasi ailesine katılmak istiyorsanız fakat üyelik ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip değilseniz yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Farmasi Üyelik Ücreti Kalktı Mı?

Farmasi üyelik ücreti kalktı mı? Farmasi sistem destek bedeli ücreti artık yok mu? Farmasi üyelik ücreti var mı? Farmasiye kayıt ücretlimi? Farmasi yeni kayıt ücreti var mı? Bu sorular aslında Farmasi ailesine katılmak isteyen ama sistem destek bedeli ödemekten çekinen kişilerin sıklıkla sorduğu sorulardır. Bu sorulara cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte aklınıza takılan tüm bu soruların cevapları…

Farmasi Üyelik Ücreti

Artık Farmasi üyelik ücreti ile ilgili endişelenmenize gerek yok. Farmasi 2019 Şubat ayı öncesinde Farmasiye yeni üye olan her Farmasi Girişimcisinden, eğer Farmasi Girişimcisi Yeni Kayıt Başlangıç Paketini almamış ise 4,99 TL olan Farmasi sistem destek bedeli ücreti yani Farmasi yeni kayıt ücreti alınıyordu. Fakat artık şirketimiz Farmasiye yeni üye olmuş Farmasi Girişimci kişilerinden Farmasi yeni kayıt ücreti yani Farmasi üyelik ücreti almıyor. Siz sıfır sermaye ile kendi işinizi kurabiliyorsunuz. Yeni kayıt ücreti yok, ürünleri %40 a varan indirimlerle alıyorsunuz. Hem müşterilerine hem de iş ortaklarına sunduğu avantajlar ile ön plana çıkan Farmasi ailesine katılmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Artık tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve Farmasi’nin büyük ailesinden biri olmak.  Daha ne olsun birde kendi ekibinizi kurdunuz mu tamamdır;)

5/5 - (2 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir