İçindekiler

Farmasi Mayıs kataloğu, Farmasi’yi yakından takip eden ve ürünlerini sürekli kullanan kişilerin heyecanla beklediği bir katalogdur. Farmasi, 1952 yılından kurulan ancak 2003 yılından beri bugün ki işlevi ile hizmet veren bir kozmetik firmasıdır. Farmasi ürünlerini kullanan herkesin de bildiği gibi Farmasi, kozmetik sektöründe oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır. Her aya özel ürünleri ve katalogları ile müşterilerinin ilgisini çeken Farmasi, Mayıs ayı kataloğu ile  de müşterilerinizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu ay sunulan katalog da oldukça indirimli ve kaliteli ürünler bulunuyor. Farmasi’nin Mayıs ayı güncel kataloğunu incelemek ve Farmasi Mayıs kataloğunda yer alan ürünlerden sipariş vermek için acele edin!

Farmasi Mayıs Kataloğu Öne Çıkan Ürünler

Hepimizin bildiği gibi Mayıs ayında çok özel bir gün bulunuyor. Yani anneler günü. Bu nedenle Farmasi bu ay ki kataloğunda annelere özel olarak alınabilecek hediyelere önem vermiştir. Anneler gününe özel olarak kaş kirpik ve çeşitli makyaj ürünlerinde %55’e varan indirimler bulunuyor.Bunun dışında VFX PRO Fondötende ise %35 indirim, Zen Maskara’da %60, Rüya Kadın Parfümünde %60, Sensational EDP Women ürünün de %60, ve çeşitli erkek parfümlerinde de %60 indirim imkanı bulunuyor.  Kataloğun ilk ürünü olarak Cheer isimli parfüm karşımıza çıkıyor. Çiçekçi ve oryantal bir kokuya sahip olan bu parfüm Farmasi’nin en özel ürünlerinden bir tanesi.

Ayrıca Mayıs ayında Ramazan’da başlayacağı için Farmasi’nin Mayıs kataloğunda Ramazan ayına özel fırsatlarda bulunuyor. Bu fırsatlardan bir tanesi ise 200 TL’lik alışverişlere özel 4’lü Ramazan Paketi’nin %75 indirimli olarak satışa sunulması. Bunun dışında çeşitli kolonya ve vücut spreylerinde de ramazana özel %55’e varanlar indirimler bulunuyor.

Farmasi Mayıs Kataloğuna Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Farmasi Mayıs kataloğunda yer alan ürünlerden ve indirim fırsatlarından kısaca bahsettik. Eğer siz de bu anneler günü ve ramazan ayı indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz ürünü sipariş verebilir ve bu büyük indirim fırsatlarından doya doya faydalanabilirsiniz. Güzel görünmek ve bakımlı olmak hepimizin hakkı. Haydi acele edin!

 

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir