İçindekiler

Farmasi Ekim kataloğu, Farmasi markasını yakından takip eden ve ürünlerine yoğun bir şekilde talep gösteren kişilerin heyecanla beklediği katalogları ifade etmektedir. Farmasi, 1952 yılında kurulan fakat 2003 yılından beri kozmetik sektöründe hizmet veren oldukça kaliteli bir firmadır. Müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Kozmetik sektöründe büyük bir paya sahip olan Farmasi, pek çok kişinin gönlünde taht kurmayı başarmış bir markadır. Her aya özel ürünleri ve katalogları ile müşterilerinin ilgisini çeken Farmasi, Ekim ayı kataloğu ile  de müşterilerinizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu ay sunulan katalog da oldukça indirimli ve kaliteli ürünler bulunuyor. Farmasi’nin Ekim ayı güncel kataloğunu incelemek ve Farmasi Ekim kataloğunda yer alan ürünlerden sipariş vermek için acele edin!

Farmasi Ekim Kataloğu Öne Çıkan Ürünler

Farmasi Ekim kataloğunun en fazla öne çıkan ürünü, VFX Pro fondöten ve makyaj bazı ürünleridir. Oldukça cezbedici bir kampanya ile satışa sunulan ürünlerde fondöteni alan kişilere bazın yalnızca 8.99 TL gibi bir fiyata sunulduğunu ifade edebilmektedir.

Farmasi Ekim kataloğunun öne çıkan bir diğer ürünü ise Zen Maskaradır. %55 indirim ile kullanıcılarına ulaşım Zen Maskara 14.90 TL gibi bir fiyata satışa sunulmaktadır. Bunun dışında Naturelle losyonlarında 3 al 2 öde kampanyası bulunmaktadır. Alacağınız her natürelle el kremi ve vücut losyonlarında 3 al 2 öde kampanyası ile oldukça ucuz fiyatlar ile krem sahibi olabilirsiniz.

Tüm bu indirimlerin dışında erkek tıraş losyonu seti ve parfümlerinde de %60’a varan indirimler bulunmaktadır. İndirimde olan bir diğer ürün ise %60 indirim ile satışa sunulan Farmasi Serum Fondöten’dir. 69.99 TL’den satışa sunulan Farmasi Serum Fondöten oldukça kaliteli Farmasi ürünleri arasında yer almaktadır.

Farmasi Ekim Kataloğuna Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Farmasi Ekim kataloğunda yer alan ürünlerden ve indirim fırsatlarından kısaca bahsettik. Eğer siz de bu anneler günü ve ramazan ayı indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz ürünü sipariş verebilir ve bu büyük indirim fırsatlarından doya doya faydalanabilirsiniz. Güzel görünmek ve bakımlı olmak hepimizin hakkı. Haydi acele edin!

 

Oyunuz için teşekkür ederiz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir