Farmasi üyeliğinizi oluşturduktan hemen sonra telefonunuza sms ile bir şifre gelecektir. Farmasinin resmi sitesi olan www.farmasiint.com sayfasından Girişimci Girişi yaparak size gelen bu şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınızda Girişimci ekranınızı göreceksiniz. Bu ekranda danışman hesabınızla ilgili her bilgiyi bulabilir, değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Sipariş vermek için sayfanın sağında bulunan “Hızlı Satın Al” butonunu kullanabilirsiniz.

Açılan sayfada istediğiniz ürünlerin kodlarını yazıp, adetini belirledikten sonra Ürünleri Sepete Ekle butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer sepetinize başka bir ürün eklemek istemiyorsanız Sepete Git butonuna tıklayarak sepetinize erişebilirsiniz.

Eğer sepetinize ürün eklemeye devam etmek isterseniz Alışverişe Devam Et butonuna tıklayıp tekrar hızlı satın al sayfasına geçebilirsiniz. Sepetinizde herhangi bir değişiklik yapmışsanız (örneğin adet miktarını azaltıp yada arttırdıysanız) Güncelle butonuna basarak sepetinizi güncelleyebilirsiniz. Sepet Boşalt butonu ile sepetinizdeki ürünlerin hepsini boşaltabilirsiniz.

Sepetinizde artık bir değişiklik yapmayacaksanız ve siparişinizi tamamlamak istiyorsanız artık Devam Et butonuna tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfadan kampanyalı ürünlerden almak istediğiniz varsa seçip Ürünleri Ekle ve Devam Et butonuna tıklayabilirsiniz.

Kargonuzun teslimat adresini ve kargo firmanızı seçip, ödemenizi yapıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaparken bir sorunla karşılaşırsanız yada bir sorunuz olursa Farmasi Sponsorunuzla iletişime geçebilirsiniz.